198

Григор Димитров постигна победа над Миомир Кецманович

Григор Димитров продължава напред в Акапулко Сн: БТВ

Срещата завърши при резултат 6:4 и 6:2.

Само за 1 час и 27 минути Гришо показа за пореден път, че е класен тенисист и че умее да се бори на корта до последно.

Победата над Миомир Кецманович от Сърбия изпрати Григор Димитров на четвъртфиналите в Акапулко.

Следващата среща ще бъде с италианеца  Лоренцо Музети. Музети елиминира американския състезател  Фрасис Тиафо. Тяхната среща продължи три сета след тайбрек и много тежък дуел между двамата състезатели.

Стискаме палци на Григор Димитров да победи и този свой съперник, и да ни донесе огромна радост.

Миналия месец Цвети Пиронкова показа и своята класа на корта.

В турнира от веригата Yarra Valley Classic Пиронкова надви Людмила Самсонова от Русия. Резултатът е 6:2 и 6:1.

Цвети постигна драматична 3-сетова победа над Дона Векич, която е номер 32 в света.

Победата над Векич изпрати Цвети Пиронкова на осминафиналите на Yarra Valley Classic.